Aktualne promocje

CENTRIX                                       Centrix_logo

                     AccuDose

Aplikatory do nakładania wszystkich materiałów stomatologicznych o różnorodnej konsystencji. AccuDose zapewniają szybkość, wygodę i poprawiają ergonomię pracy dentysty. Redukują lub całkowicie eliminują pęcherzyki powietrza w aplikowanym materiale. Wykonane z pomarańczowego materiału PhotoBloc - blokując światło zabezpieczają przed przypadkową polimeryzacją.

AccuDose

CENTRIX                                       Centrix_logo

                     LubeCube

Gąbeczka nasączona czystą żywicą do czyszczenia i nawilżania narzędzi, pomocna podczas precyzyjnego modelowania wypełnień z materiałów kompozytowych. Niezastąpiona podczas modelowania licówek kompozytowych.

Koniec z męczącym lepieniem sie materiałów kompozytowych do narzędzi. Przyklej gąbeczkę do rękawiczki i przez szczelinę w gąbeczce wsuń instrument do modelowania. Rozpocznij modelowanie nakładaczem pokrytym ultracienką warstwą żywicy. Bez prodlemu rozprowadzisz każdą warstwę kompozytu na powierzchni zęba.

lube_cube

CENTRIX                                       Centrix_logo

                     Benda Micro - Aplikatory

Benada Micro zostały zaprojektowane do precyzyjnego umieszczanie materiałów w trudno dostępnych miejscach. Mają zastosowanie do nakładnia materiałów do wybielania, klejów, materiałów uszczelniających roztworów hemostatycznych i podkładów.

Do dwóch zakupionych opakowań otrzymują państwo podajnik gratis.

benda_1       benda_3


 

logo_bienair logo_ekom logo_diplomat logo_centrix logo_rzetelnafirma