Aktualne promocje

Planmeca ProSensor

Radiografia cyfrowa Planmeca Pro Sensor  w wyjatkowy sposób

łączy projekt skoncentrowany na pacjencie z łatwością obsługi

i wytrzymałością. Gwarancja płynnej pracy, doskonałej jakości

obrazu i pełnego bezpieczeństwa pacjenta w każdej sytuacji.

Kilka bardzo istotnych detali

Trzy rozmiary czujników (0, 1 i 2) wyrażnie oznaczonych symbolami na magnetycznej wtyczce.  Konstrukcja czujnika o rozmiarze 2 z zaokrąglonymi krawędziami znacznie poprawia komfort pacjenta. Kabel czujnika jest wzmocniony Kevlarem i składa się tylko z dwóch przewodów: jego doskonała wytrzymałość została potwierdzona testami. Hermetyczna obudowa zapewnia skuteczną kontrole infekcji, pozwalając na zanurzenie czujnika z środku dezynfekującym.

Solidny czujnik

Inteligentnie zaprojektowana obudowa czujnika z zaokrąglonymi krawędziami i dużym aktywnym obszarem obrazowania zwiększa komfort pacjenta i wydajność obrazowania.

Magnetyczna wtyczka

Przy trzech rozmiarach czujników Planmeca ProSensor  nie ma miejsca na kompromisy w zakresie łatwości obsługi. Magnetyczna wtyczka pomiędzy czujnikiem a interfejsem sterowania zapewnia odpowiednie i szybkie podpięcie czujnika do interfejsu sterującego za pomocą tylko jednej reki.

Zwiększa również bezpieczeństwo - jeśli źródło promieniowania albo pacjent nagle zmieni położenie, połączenie zostaje natychmiast przerwane.

Wysoka jakość obrazu - bez kompromisów

Żarówka  LED i kolorowe światło na interfejsie sterowania służy do sprawdzenia stanu czujnika i zapewniają uzyskanie prawidłowego obrazu. System Planmeca ProSensor jest dostępny z interfejsem USB lub Ethernet. Uchwyt na  czujnika jest zaprojektowany do pełnych oględzin jamy ustnej i gwarantuje wysoką jakość obrazu nawet w trudno dostępnych częściach bez negatywnego wpływu na komfort pacjenta.

Radiografia cyfrowa Planmeca ProSensor wprowadza nowe normy obrazowania wewnątrzustnego w praktyce stomatologicznej. Jest to unikalne połączenie wygody pacjenta, użyteczności i trwałości, zapewniające płynną pracę i bezpieczeństwo pacjenta w każdej sytuacji.

planmeca_prosensor

 

logo_bienair logo_ekom logo_diplomat logo_centrix logo_rzetelnafirma