Aktualne promocje
napis_diplomatdiplomat_logo

Sterowniki nożne

Wszystkie unity oraz fotele stomatologiczne są kontrolowane za pomocą sterowników nożnych z płynną regulacją UNO i NOK oraz sterownika nożnego Marquardt bez płynnej regulacji.

s1    s2    s3

Lampy bezcieniowe

      XENOS

Nowa bezcieniowa lampa stomatologiczna Diplomat Xenos LED to nowoczesne żródło światła na miarę trzeciego milenium. Technologia LED pozwala uzyskać zimne świtało. Jego natężenie może wynosić do 30 000 lx co umożliwia dostrzeżenie najdrobniejszych szczegółów przy minimalnym zużyciu energii. Lampa daje przyjemne, naturalne światło białe 5500 K przypominające światło dzienne. Żywotność diody jest bardzo wysoka. Regulacja pracy lampy zachodzi bezdotykowo dzięki wbudowanym czujnikom co znacznie podnosi higienę, a ryzyko skażenia urządzenia zostaje ograniczone. Precyzyjne ustawienie światła jest możliwe dzięki trzem osiom obrotu, które pozwalają ustawiać lampę we wszystkich kierunkach.

       2           

      SIRIUS

Bezcieniowa lampa stomatologiczna Sirius jest przeznaczona do oświetlania jamy ustnej w trakcie przeprowadzania procedur stomatologicznych. Lampa emituje jednolite światło białe o intensywności ok. 20 000 lx. Lampę wyposażono w filtr termiczny i UV. Powyższe cechy gwarantują uzyskanie światła o optymalnym natężeniu, kolorze i kształcie punktu świetlnego.

Bezcieniowa lampa stomatologiczna Sirius jest dostępna w kolorze białym, ale na zamówienie dostępne są również lampy w kolorze niebieskim i zielonym.

      4            5             6

 

logo_bienair logo_ekom logo_diplomat logo_centrix logo_rzetelnafirma