Aktualne promocje
napis_diplomatdiplomat_logo

CONSUL DC 170/180

Unity DC 170 (górne prowadzenie rękawów) i DC 180 (dolne prowadzenie rękawów) występują w wersji zawieszonej na fotelu. Stolik lekarza można  wyposażyć w maksymalnie pięć narzędzi, a panel asysty w sześć. Prosty i niezawodny design oraz nowoczesna i funkcjonalna elektronika umożliwiają przeprowadzenie wszystkich zabiegów z podstawowego wachlarza usług stomatologicznych. Lekka konstrukcja, łatwe czyszczenie i pielęgnacja,  bogata konfiguracja narzędzi to ewidentne zalety tego modelu unitu DIPLOMAT .

dc_170_1  Na stoliku lekarza z membranową klawiaturą można zamontować maksymalnie pięć narzędzi z podświetleniem. Pod stolikiem można  zainstalować „tray stolik” w jednym z dwóch rozmiarów, a na panelu  negatoskop.

 dc_170_2 W modelu Consul DC 180 stolik lekarza został wyposażony w dolne prowadzenie rękawów. Pięcionarzędziowy stolik lekarza posiada unowocześnioną klawiaturę membranową zapewniającą łatwą nawigacje, pojemny „tray stolik” oraz zdejmowany uchwyt przeznaczony do sterylizacji.

dc_170_3  Zarówno DC 170 jak i DC 180 można wyposażyć w ruchomą lub montowaną na stałe misę spluwaczki. Obie wersje są kompatybilne z panelem asysty występującym w wersji ze ślinociągiem lub panelem asysty z trzema narzędziami.

 

logo_bienair logo_ekom logo_diplomat logo_centrix logo_rzetelnafirma