Aktualne promocje

napis_diplomatdiplomat_logo

CONSUL DC 350

Bogate możliwości konfiguracyjne unitu DC 350 sprawiają, że jego wyposażenie można dopasować do preferencji lekarza. Poza rękawami systemu ssącego, unit można wyposażyć aż w dziesięć narzędzi – sześć na stoliku lekarza i cztery na panelu asysty. Ponadto znajdujące się pod  stolikiem lekarza ergonomiczne, wykonane ze stali nierdzewnej lub plastiku, „tray stoliki” pozwalają na trzymanie niezbędnych narzędzi i materiałów w zasięgu ręki. Wychylaną elektronicznie lub ręcznie misę spluwaczki można wyjmować celem jej umycia i dezynfekcji. Blok spluwaczki współpracuje z systemem ssącym Cattani, separatorami amalgamatu Metasys i Dürr Dental oraz z systemem automatycznej dekontaminacji systemu ssącego i  dezynfekcji przewodów wodnych unitu.

DC_350_gwne

DC_350_1  Sześcionarzędziowy stolik lekarza z górnym prowadzeniem rękawów pozwala zamontować maksymalnie pięć narzędzi obrotowych ze światłem, z których dwa mogą stanowić bezszczotkowe mikrosilniki firmy Bien-Air. Sterowanie poszczególnymi funkcjami unitu odbywa się za pomocą ekranu  dotykowego z intuicyjnym menu

DC_350_2

  Unit DC 350, dostępny jest w wersjach  półstacjonarnej lub z blokiem spluwaczki zawieszonym na fotelu. W wersji półstacjonarnej ruch stolika jest niezależny od ruchu fotela.

 

logo_bienair logo_ekom logo_diplomat logo_centrix logo_rzetelnafirma